Al Pazar – 29 Nentor 2014 – Pjesa 1 – Show Humor – Vizion Plus

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

http://www.vizionplus.tv
https://www.facebook.com/albanianpazar
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj, me pjesemarrjen e Behar Mera e Rudina Dembacaj dhe aktore te tjere te talentuar, ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Comments

karla paris says:

Te falenderojm jashte mase zoti agron llaka jam shum e gezuar kur degjoj
humor shqip e flm e gezuar pavarsin.. per ne qe jetojm jashte me vite e
vuajm shum mungesen shqip te folurit te degjuarit na mungon shqiperia jon e
dashur mezi pres te djelen tu shikoj e qesh me lot edhe pse javen punojm e
lodhemi….ehe njher faleminderit e zoti te bekoft ty dhe stafin al
pazar…..pershendetje nga franca…e gjith te mirat ju urojm e gezuar te
gjith shqiptarve kudo qe ndodhen pavarsin e qofeshim nje dite te bahkuar e
ta respektojm njeri tjetrin….

Write a comment

*

18 − 17 =